هف نیوز اطلاعیه

هف نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

هف نیوز شما رو به خوانده این مطلب دعوت می کند :

دیواندری با بیان اینکه بانک مرکزی در حال رصد همه جانب عملیات بانکداری است، گفت: با توجه به حرکت بانک‌ها در چارچوب قواعد بانک مرکزی، مردم نگران نکول سپرده‌ها در بانک‌ها نباشند.

به گزارش اقتصادوما، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی در گفت‌وگو با فارس گفت: احتمال نکول سپرده‌های بانکی بعید به نظر می‌رسد، زیرا  با توجه به اینکه بانک مرکزی این موارد را رصد می‌کند و نظام بانکی تحت نظارت و قواعد بانک مرکزی حرکت می‌کند، مراقبت‌های لازم در حال انجام است و جای نگرانی نیست.

بر اساس این گزارش، نقل قول های جعلی از عبده تبریزی در روزهای اخیر مبنی بر احتمال نکول سپرده‌های بانکی در شبکه های اجتماعی به حرف و حدیث‌هایی در فضای رسانه‌ای کشور انجامیده است.

این صاحبنظر اقتصادی هر گونه مصاحبه و یا اظهار نظر در مورد احتمال نکول سپرده ها را رد کرده و عنوان کرده که این نقل قول‌ها جعلی است.

بر اساس این گزارش، عدم تراز دارایی ها در مقابل بدهی‌های بانک ها و در عین حال انباشت حساب‌های دریافتنی و مطالبات مشکوک الوصول در بیلان آنها باعث شده تا موضوع نکول سپرده‌ها موضوع محافل کارشناسی در روزهای باقیمانده تا پایان سال جاری باشد.

این خبر از سایت بزرگ هف نیوز به صورت خودکار از برترین سایت های خبری ایرانی گردآوری شده است

[ad_1]

مطلب نکول سپرده‌، بانک‌ها را تهدید نمی‌کند؛ مردم نگران نباشند در سایت بزرگ هف نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.